KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15915150

nr 1591 5150

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad SHB, modell. Akvarell, bildmått: 38x47 cm, yttermått inklusive ram: 49x62 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 22 januari 2024
kl 20:25:36